FAQ

Możesz skontaktować się z Ogłoszeniodawcą za pomocą opcji Skontaktuj się, która jest po prawej stronie ogłoszenia. Bądź jeśli użytkownik podał nr telefonu – za pomocą rozmowy telefonicznej lub wiadomości SMS.

Ogłoszenie prawdopodobnie jest nieaktywne, w takim przypadku niestety nie będzie możliwe nawiązanie kontaktu. Nie będziemy mogli również przekazać Tobie danych kontaktowych Użytkownika, gdyż obowiązuje nas Ustawa o ochronie danych osobowych.

Do korzystania z Portalu, w tym do publikacji treści, składania ofert oraz ich przyjmowania, niezbędne jest spełnienie następujących minimalnych warunków technicznych:

  1. Posiadanie urządzenia końcowego zaopatrzonego w system operacyjny Windows, Linux (z konsolą graficzną) lub Mac OS,
  2. Procesor: 1 GHz,
  3. Pamięć RAM: 1 GB,
  4. Łącze internetowe o przepustowości minimalnej: pobieranie 512 kbit/s, wysyłanie 128 kbit/s,
  5. Posiadanie aktywnego konta poczty elektronicznej,
  6. Zainstalowana przeglądarka internetowa umożliwiająca obsługę Java Script oraz plików cookies: Internet Explorer (wersja min. 7.0), Google Chrome (wersja min. 11.0), Firefox (wersja min. 3.5), Opera (wersja min. 10.0) lub Safari (wersja min. 5.0).

Prawdopodobnie Twoje zdjęcie przekracza dopuszczalną wagę, zmniejsz je i spróbuj ponownie.

Prawdopodobnie Twoje ogłoszenie nie jest jeszcze zatwierdzone przez moderatora strony, bądź nie zostało dopuszczone do publikacji, z uwagi na lakoniczne lub niedozwolone treści.